Przejdź do treści

Zapraszamy na II edycję Forum Wizja Rozwoju. Zarezerwuj termin w kalendarzu!

Przed nami druga edycja Forum Wizja Rozwoju, która odbędzie się w dniach 24 – 25 czerwca 2019 r. w Akademii Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni Oksywiu.

W I Edycji Forum patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki, który również uczestniczył w pracach Forum. Partnerami merytorycznymi były Ministerstwa: Finansów, Inwestycji i Rozwoju, Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Przedsiębiorczości i Technologii oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej. Mamy nadzieję, że w II edycji Forum do wyżej wymienionego grona Patronów dołączą Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, Ministerstwo Obrony Narodowej oraz Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Będzie to największe wydarzenie gospodarcze w północnej Polsce. Przewidujemy udział ponad 5000 uczestników – przedstawicieli małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, założycieli startup’ów oraz innowatorów. Planujemy zorganizowanie 100 paneli dyskusyjnych na 100 – lecie odzyskania niepodległości, do których zapraszamy praktyków, ekspertów z różnych branż oraz przedstawicieli instytucji państwowych, a także naukowców.

W wydarzeniach towarzyszących debatom znajdą się prezentacje najnowszych polskich technologii. Forum koncentrować się będzie na najważniejszych wyzwaniach stojących przed polską gospodarką, między innymi takich jak: energetyka, seniorzy, ekonomia, sport, rolnictwo, gospodarka morska, zdrowie, programy społeczne, przemysł. Nie zabraknie również tematów związanych z setną rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę, a także tych związanych z sektorem wojskowym.

A tak minęła pierwsza edycja Forum Wizja Rozwoju:

Liczymy, że wydarzenie spotka się z Państwa zainteresowaniem i zechcą Państwo wraz z nami współtworzyć to wyjątkowe wydarzenie gospodarcze.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji i zapraszamy do kontaktu z nami:

Tel:   735 – 130 – 518

adres e-mail forum@wizjarozwoju.pl

Serdecznie zapraszamy do współpracy